Мої привороти

Мої любовні ритуали

Приворот на лозу — дуже сильний любовний приворот для повернення втраченого кохання і зміцнення стосунків. Цей приворот відноситься до любовной магії, не чорної, працює більше на почуття, закоханість і емоційну прив»язаність. Але має здатність переключатись на чорний, коли люди в розлуці, щоб Ваша кохана людина,буквально, не могла жити без Вас, завдяки чому ви отримаєте чіткий і швидкий результат в виді проявлення ініціативи по відношенню до вас. Цей приворот підходить для молодих людей, так як має досить мягку дію, без побічних ефектів. Дає дуже гарний і природній результат коли у людей уже були стосунки.

Приворот пекельний на лозу — дуже сильний чорний приворот, з акцентом на пристрасть. Дає сильну любовну тугу в розлуці — щоб людина скучала, і перенаправляє всю пристрасть тільки на одну людину, тобто діє як любовний егільєт.

Приворот дика лоза — приворот дуже сильної дії, направлений на з»єднання доль (щоб люди жили разом), а також на обрив зв»язків зі всіма іншими(якщо є ситуація любовного трикутника). Також цей приворот нівелює вплив інших людей на Вашу кохану людину — у випадку, коли Вашим стосункам заважають інші люди. Умісний при стосунках на відстані, коли потрібно щоб людина повернулась до Вас всіма шляхами в найкоротший період. Закриває від суперників чи суперниць.

Приворот терновий цвіт — чорний приворот на пристрасть і тугу. Має дуже різку дію, заставляє людину прийти до Вас всіма шляхами. Дає еффект сильної любовної тяги і пристрасті.

Приворот гранатовий — приворот любовної направленості на закоханість і пристрасть, має не жорстку дію. Добре йде на початковому етапі стосунків, коли потрібно розвинути стосунки і дати поштовх людині на більш серйозні кроки.

Приворот «троянда серця» (на довіру) — добре йде для зміцнення стосунків, коли є недовіра або ревнощі. Дає сильну емоційну привязку, повну довіру і ментальну привязку — щоб Ваша кохана людина слухала тільки Вас

Приворот чорна лоза — чорний приворот направлений на отримання матеріальних благ від коханого. Працює на щедрість і отримання подарунків від чоловіка.

Приворот «тернова петля рабства»- приворот дуже жорсткої дії на блудну жінку, забезпечить вірність і підкорення волі жінки. Закриває повністю від інших чоловіків і подруг.

 

 

 

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.