Белтейн

Акція до ночі Белтейна — найсильніші привороти: «чорна лоза» і «терновий цвіт» 3333грн,  з 3.04- 15.05

 

Белтейн

белтейнБелтейн — язичницьке свято і один з восьми шабашів року. Традиційно його проводять в ніч на 1 травня, або приблизно посередині між весняним рівноденням і літнім сонцестоянням. Свято відзначає розквіт весни та прийдешнє літо.

[Астрологічна інформація – Белтейн 2024: 1 травня о 00:30 Венера складе квадрат з Плутоном. Дуже сильне поєднання для чорних приворотів і вінчань ]

У язичників це свято дуже сильно асоціюється з родючістю. Це свято часто відзначають багаттями, травневими стовпами, танцями та виконанням ритуалів родючості. Beltane — кельтське слово, що означає «вогонь Бела». Бел, ймовірно, відноситься до кельтського бога сонця Белена. Кельти запалювали два багаття, бо вважали, що це очистить їх, а також збільшить їхню родючість.

У травневий вечір молодь обох статей йшла до лісу. Окрім сексу, вони збирали листя та квіти , гілки квітучого гліду або терену, і стовбур дерева для травневого стовпа, який буде встановлено наступного дня. (Якщо травневий стовп був великий, його привозили на волових возах або просто тягнули волами.) Танець на травневому стовпі також був частиною святкування Бельтайна протягом століть. Молоді чоловіки та дівчата танцювали навколо травневого дерева у формі залицяння.

Шлюби(давня кельтська шлюбна церемонія, яка все ще визнається в деяких частинах Ірландії та Уельсу) часто проводяться в це свято, коли пари, щоб закріпити свій союз, стрибають через багаття, тримаючись за руки. В це свято проводять найсильніші Чорні Вінчання і привороти, дію яких неможливо нейтралізувати. Відьмам відомі древні ритуалі святого шлюбу(hieros gamos) для з»эднання доль людей в цю ніч.

У літургійному плані Белтейн святкує сексуальний союз між Богом і Землею.Кажуть, що Рогатий Бог (іноді його ідентифікують як британський Герн, ірландський Цернуннос, об’єднуються з Землею у фізичний союз у цей час, досягнувши повної зрілості у своєму зростанні протягом весняних місяців.  Залежно від культури травневий король був відомий по-різному «Зелена людина», «Король-лист», «Король-трава», зазвичай це був молодий чоловік, одягнений у зелене листя.

В цю особливу ніч двері між світами привідкриваються, могутні сили природи можуть бути направлені на пошук і повернення кохання. Не втрачайте можливості цієї чарівної ночі для здійснення ваших мрій