Діоніс і пірати (Грецькі міфи)

Діоніс і пірати (Грецькі міфи)

Діоніс був одним із богів Стародавньої Греції. Він був богом вина та веселощів, і іноді він маскувався під людину, щоб подорожувати світом смертних. Одного разу Діоніс перевдягнувся в красивого юнака і пішов блукати берегом моря. Деякі пірати побачили його і викрали, думаючи, що він принц, за якого вони отримають великий викуп.

Злі пірати затягли Діоніса на свій корабель, але коли вони спробували зв’язати його, жодна мотузка не змогла його втримати. Діоніс нічого не сказав і лише посміхнувся людям, які були збентежені тим, що відбувається.

Керманич корабля, однак, запідозрив правду, і вигукнув: «Ви, дурні, хіба ви не розумієте, що це бог, якого ми взяли на борт нашого корабля? Це може бути бог Зевс або, можливо, Посейдон, але в будь-якому випадку я впевнений, що він бог. Ми повинні вклонитися і поклонятися йому, благаючи його прощення, щоб він не спричинив наше знищення!»

Капітан корабля висміяв слова пілота і наказав людям ще раз спробувати зв’язати свого в’язня. Але коли вони простягнули руку, щоб схопити Діоніса, той перетворився на лева й заревів. Він також накликав ведмедя, і вони разом напали на капітана і вбили його. Інші пірати стрибнули за борт у море, перетворившись на дельфінів, коли вони потрапляли у воду.

Єдиним чоловіком, який залишився на борту корабля, був вірний пілот. Діоніс поблагословив чоловіка і сказав: «Дивіться, я Діоніс, не бійся!» Тож чоловік поклонявся богу і назавжди залишився його відданим послідовником.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.